KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526575

nr 1752 6575

Vickers, Signerad, landskap med vattendrag. Olja på duk, 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x50

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:26:34

12/1 19:20:27 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor